Minust

Mina olen Maria Tammesalu. Olen coach ja superviisor.

Coaching Eestis. Life coach. Executive coach. Team coach.

Mind paelub inimestes peituv võimekus. Soovin pakkuda võimalust elada ja töötada mõtestatult, saada teadlikuks oma tugevustest, seada sihte ja leida viis nendeni jõuda. Tean, et lahenduskeske ja süsteemse lähenemisega on võimalik inimestes ja tiimides esile tuua kõik väärtuslik, mis on varjul. Minuga koos saad asuda kõige põnevamale teekonnale – õpid paremini tundma iseennast või oma kolleege, leidma uusi lahendusi, nägema asju uue nurga alt.

Naudin töötamist nii individuaalselt kui tiimidega. Kui tunned, et aeg on otsida uusi võimalusi ja muutustele veidi hoogu anda, siis võta minuga ühendust.

Olen läbinud 2,5-aastase coach-superviisori väljaõppe International Supervision and Coaching Institute’is. Minu kvalifikatsioon vastab rahvusvahelisele ANSE standardile ning rahvuslikule ESCÜ standardile ning ma lähtun töös ESCÜ eetika juhistest.

IMG_7858

Tule ja leiame unistuse, püüame selle koos kinni ning anname hoogu, et saaksid kokku panna plaani ning selle teoks teha.

Olen kaasteelisena hea meelega abiks.

Teemad, milles saan abiks olla

01.

Motivatsioon

Sära silmis on tuhmunud. Soovid tunda end oma tegemistes taas innustununa ja olla oma kogemuste kujundaja ja elu looja. Otsime koos üles kadunud motivatsiooni ja puhume taas tegutsemisjanu lõkkele.

02.

Siht ja suund

Kunagi seatud sihid ei kõneta Sind. Või ehk oled üldse sihi kaotanud. Tööelu tundub suurema sisuta. Võib-olla tahaksid elus teha midagi, millel on suurem mõte. Vaatame Sinu elule koos uute nurkade alt, leiame sihi(d), mis Sind kõnetavad ning viisi nende poole liikuma asuda

03.

Säilenõtkus

Me elame maailmas, mis paneb meie hakkamasaamise proovile iga päev. Coach-superviisorina saan toetada Sinu toimetulekut pingeliste olukordade, väljakutsuvate klientide ja kolleegidega ning enese heaolu tagamisega. Täiskasvanute maailmas on kõrged nõudmised, kuid nendega ei pea toime tulema üksinda.

04.

Juhtimine

Oled juht, kes teab, et välise abi kasutamine on tugevuse märk. Töö juhina pakub väljakutseid iga päev. Olen Sinu jaoks olemas isiklike ja tööalaste küsimuste lahendamisel, et võiksid inimesena järjepidevalt kasvada ja olla just niisugune juht, partner, kaaslane, nagu olla soovid.

05.

Head suhted

Oleme vahetult seotud paljude inimestega. Suhted mõjutavad meie tulemusi tööelus ja meie rahulolu isiklikus elus. Supervisioon on hea võimalus vaadata oma suhetele värske pilguga, mõtestada suhetes toimuvat. Enda vaatepunkte muutes muutub ka suhe. Uus teadlikkus võimaldab suhteid parandada, tunda rohkem rõõmu ja rahulolu.

06.

Enesekindlus

Eluterve enesekindlus on üks olulisemaid faktoreid oma tegemistes õnnestumiseks. Armastan tööd klientide tugevustega  – neid välja selgitades ja neid kliendiga koos rakendama õppides. See annab kliendile kohe väga otsese tööriista oma igapäevases elus kasutamiseks.

07.

Eneseteadlikkus

Coachingu ja supervisiooni protsess on õppimise protsess. Kõige rohkem teadmisi saab iseenda kohta. Eneseteadlikkuse kasv aitab teha väikesi ja suuri otsuseid, mis kokkuvõttes kogu elu vormivad. Teekond coachi ja superviisoriga koos on teekond rahuldust pakkuvama elu poole.

08.

Koostöö

Soovid olla parem koostööpartner oma kolleegidele ja klientidele? Tunned, et vajad partnerit, kellega keerulisi kliendijuhtumeid koos lahendada? Supervisioon on selleks suurepärane vahend.